packshoty_bizuteria_kruk

MOJE PODEJŚCIE


Biżuteria od wieków pełni rolę ozdobną, dodającą prestiżu i łączącą się emocjonalnie z ludźmi. Wymaga ona odpowiedniej oprawy wizualnej. Dlatego tak ważne jest, aby dysponować jej zdjęciami wysokiej jakości.
Fotografia biżuterii wymaga także cierpliwości i odpowiednich umiejętności, podobnie jak praca jubilera.
Dobre zdjęcie biżuterii powinno odzwierciedlać nie tylko wartość produktu i prestiż marki, ale także umiejętności i wysiłek jubilera włożony w jego stworzenie.
Tutaj zarówno projekt i styl, rodzaj szlachetnego materiału z którego został wytworzony jak i najdrobniejszy detal biżuterii ma znaczenie.
Moje doświadczenie i umiejętności pozwolą przełożyć piękno Twojego produktu na wysokiej jakości zdjęcie.

JAK PRACUJĘ

Proces fotografii biżuterii jest zwykle bardziej złożony niż fotografia innych produktów. Ze względu na powierzchnie bardzo odbijające światło, fotografia biżuterii jest jedną z najtrudniejszych dyscyplin fotograficznych. Nierzadko wykonuję kilkanaście lub kilkadziesiąt zdjęć, aby uzyskać jeden ostry obraz całego produktu. Pokazując drobne produkty jak kolczyki czy pierścionki w wielokrotnym powiększeniu musimy usunąć wszystkie wady produktu nie widoczne w naturalnych warunkach. Wymaga to skomplikowanego i czasochłonnego retuszu. Doświadczenie w tej kwestii ma duże znaczenie, ponieważ nieodpowiednim retuszem można zniweczyć cały trud włożony w wykonanie zdjęcia biżuterii.

packshoty_bizuteria_kruk
packshoty_bizuteria_kruk

MOJA OFERTA

Wykonuję zdjęcia biżuterii w wysokiej rozdzielczości do katalogów oraz dostosowujemy ich wymiar na potrzeby stron internetowych czy e-sklepów. Od packshotów do zdjęć aranżacyjnych.